Licencja

LICENCJA - UŻYTKOWANIE INDYWIDUALNYCH SZABLONÓW STRON WWW (STANDARD)

Wszystkie nasze produkty komercyjne są licencjonowane.
Proszę przeczytać następujące informacje dotyczące szczegółów.

- §1. Ograniczenia -
Licencja standard. Możesz używać tego produktu na jednej stronie (domenie), należących do Ciebie.

- §2. Modyfikacje -
Jesteś upoważniony do wykonania wszelkich niezbędnych modyfikacji  naszych produktów w celu dopasowania ich do własnych potrzeb. Jednak zabronione jest rozpowszechnianie zmodyfikowanych plików na zasadzie licencji GPL lub w jakikolwiek inny sposób. Nie możesz zmieniać lub usuwać informacji o autorze w nagłówkach plików. Nie możesz zmieniać lub usuwać informacji o autorze, które umieszczone są w stopce strony (wymaga zakupu licencji rozszerzonej).

- §3. Nieautoryzowane używanie produktu -
Nie możesz umieszczać żadnego z naszych produktów, zmodyfikowanych lub nie, na płytach CD, dyskietkach, DVD, stronach internetowych lub innych nośnikach w celu redystrybucji lub odsprzedaży, bez uprzedniej pisemnej zgody firmy WANTED.

- §4. Cesja -
Nie możesz udzielać sublicencji lub przenosić tej licencji na inne osoboy bez uprzedniej pisemnej zgody firmy WANTED.

- §5. Posiadanie -
Zakup produktu nie oznacza przeniesienia praw autorskich na osobę, która go zakupiła. Wszystkie produkty są własnością firmy WANTED.

INFORMACJE DODATKOWE:

  • Nie można umieszczać naszych produktów lub ich modyfikacji, na stronie internetowej, płycie kompaktowej,  lub innym nośniku i oferować ich do redystrybucji lub odsprzedaży bez zgody WANTED.
  • Dokonanie zakupu produktu nie daje prawa użytkownikom do żądania modyfikacji materiałów przez WANTED.
  • Użytkownik (klient sklepu) jest upoważniony do dokonywania wszelkich modyfikacji szablonów do swoich celów. Otrzymuje on  licencję na czas nieokreślony na użytkowanie materiałów bez przeniesienia praw autorskich.  Zabroniona jest dystrybucja oryginalnego kodu produktów oraz kodu zmodyfikowanego bez zgody WANTED.
  • Szablony zaprojektowane są dla najnowszej stabilnej wersji Joomla w czasie ich tworzenia. WANTED nie daje gwarancji, że będą one działały z przyszłymi wersjami Joomla.
  • Dla zakupu dokonanego w sklepie, można korzystać z szablonu na jednym serwisie WWW.

  

Our website is protected by DMC Firewall!